Fotó: MTI/Illyés Tibor

A Fradi-szurkolók példát mutattak sportszerűségből: vastapsot kaptak a feröeri játékosok a lefújás után - videó

A drukkerek részéről járt az elismerés a jobb csapatnak.
Budai László 2023. július 20., csütörtök 10:06
Fotó: MTI/Illyés Tibor
A drukkerek részéről járt az elismerés a jobb csapatnak.
Szerző: Budai László 2023. július 20., csütörtök 10:06
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Fradi drukkerei elég egyértelmű véleményt fogalmaztak meg csapatukkal szemben a KÍ Klaksvíktól elszenvedett csúfos, 3-0-s vereség és Bajnokok Ligája-kiesés után. Szólt a "nagyon gyenge" erőteljesebb verziója, Sztanyiszlav Csercseszovnak pedig az "Auf wiedersehen", az orosz edzőtől nem sokkal a találkozót követően a klub el is köszönt.

A zöld-fehér szurkolók sportszerűségből is példát mutattak: a feröeri futballisták ugyanis vastapsot kaptak produkciójuk után, az oldallelátókról és a B-középből egyaránt járt a jogos elismerés.

Videón a jelenet.

Átigazolások
Ajka
Távozó
Szerződést bontott az Ajka védője, Nagy Nikolasz, aki 2026 januárjában csatlakozott a kerethez, és a tavaszi szezon során 9 alkalommal szerepelt a klub színeiben.
Légiósok
Balogh Botond
Sajtóhírek szerint Balogh Botondért tett hivatalos ajánlatot a török élvonal újonca, a Corum FK.
Fradi
2 kapus hosszabbított
Szécsi Gergő és az előző szezonban a Soroksár keretében kölcsönben szereplő Őri Levente is szerződést hosszabbítottak a Ferencvárossal. (fradi.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz