A Magyar Labdarúgó Szövetség Fegyelmi Bizottsága a keddi ülésén az alábbi határozatokat hozta.
A bizottság a Békéscsabát az Újpest elleni hazai mérkőzésén a rend megzavarásával kapcsolatos szurkolói cselekményekért (megbotránkoztató, obszcén kifejezések bekiabálása) írásbeli figyelmeztetésben részesítette.
Pénzbüntetés megfizetésére kötelezték a Honvédot
az FTC elleni hazai mérkőzés miatt a rend megzavarásával kapcsolatos szurkolói cselekményekért (megbotránkoztató, obszcén kifejezések bekiabálása és pirotechnikai eszközök használata) - írja az mlsz.hu.
Olvastad már?
Rebrov háborúba indul: "Hazamegyek, fegyvert fogok és harcolok"
A Ferencváros korábbi szakvezetője, Szergej Rebrov hamarosan hazatér Ukrajnába, hogy akár fegyvert fogva is küzdjön az Oroszország elleni háborús konfliktusban.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.