Fotó: MTI

A Fradi edzője: "Extra nagy terhelést kapott a csapat"

Pascal Jansen szerint ezt tudni kell kezelni, ugyanakkor a holland szakember úgy gondolja, óriási lökést is kapott a Fradi azzal, hogy bejutott az Európa Liga csoportkörébe.
Csakfoci.hu 2024. szeptember 1., vasárnap 14:51
Fotó: MTI
Pascal Jansen szerint ezt tudni kell kezelni, ugyanakkor a holland szakember úgy gondolja, óriási lökést is kapott a Fradi azzal, hogy bejutott az Európa Liga csoportkörébe.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. szeptember 1., vasárnap 14:51
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Ferencváros vasárnap 19:45-től a Nyíregyháza együttesét fogadja az OTP Bank Liga 6. fordulójában.

- Extra nagy terhelést kapott a csapat, hiszen a tizenegyesekig jutottunk egy európai kupameccsen, ezt tudnunk kell kezelni a következő napokban. Ugyanakkor óriási lökést adott a csapatnak, hogy ott lehetünk az UEFA Európa Liga főtábláján. Ezt a lendületet kell meglovagolnunk a hazai porondon is, le akarjuk győzni a Nyíregyházát – mondta Pascal Jansen a fradi.hu-nak.

Olvastad már?
Megerősítve: A Fradi külföldről hozott haza magyar védőt - bejelentés
Hivatalossá vált, amit a Csakfoci a hét elején elsőként jelzett előre: Szalai Gábor a Lausanne-tól a zöld-fehérekhez szerződött.
Elolvasom
Átigazolások
Újpest
Juhász Spanyolországban
Az Újpest kölcsönadta 20 éves kapusát, Juhász Bencét a spanyol harmadik ligás Méridának. A klubnak opciója is lesz a végleges megvételére.
Fradi
Kodro távozhat
A Görög Kupa-győztes, így a nemzetközi porondon az Európa Liga playoffjában kezdő OFI Kréta szerződtetné Kenan Kodrót.
Ferencváros
Keita-kacsa
Azeri sajtóhírek szerint a Qarabag ajánlatot tett Naby Keitáért a Ferencvárosnak. (sportinfo.az)
Tovább az összes átigazoláshoz