Fotó: facebook.com/kozarmislenyfc

"A foci mindenkié": Különleges kampánnyal mutatta be új mezét az NB II-es klub - fotók

A Kozármisleny mezét egy különleges kampány keretében mutatták be a 2024/25-ös idényre.
Póczik Dávid 2024. augusztus 9., péntek 11:12
Fotó: facebook.com/kozarmislenyfc
A Kozármisleny mezét egy különleges kampány keretében mutatták be a 2024/25-ös idényre.
Szerző: Póczik Dávid 2024. augusztus 9., péntek 11:12
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az NB II-ben szereplő HR-Rent Kozármisleny idén különleges kampánnyal készült az új szezon mezeinek bemutatására, ezúttal ugyanis nem a játékosoké, hanem a szurkolóké lett a főszerep a dresszek prezentálásánál.

Az új mezeket olyan személyek mutatják be, akik nap mint nap megküzdenek az élet kihívásaival, és mindig ott vannak a lelátón; legyen szó nyugdíjasokról, autizmussal élő emberekről, hallássérültekről vagy mozgássérült emberekről. Az új szerelést a hétvégi, Budapest Honvéd elleni, hazai mérkőzésen debütál majd.

"Sokan sokfélék vagyunk, mégis ugyanúgy kötődünk a sporthoz, különbözünk, mégis ennek köszönhetően egészítjük ki egymást és válunk együtt erősebbé a sportban és az életben egyaránt! Hisszük, hogy „a foci mindenkié!”: az autizmussal élőké éppúgy, ahogy Zentéé, akiért anno egy ország fogott össze; a nyugdíjasoké éppúgy, ahogy a gyerekeiért aggódó anyáé; a kerekesszékkel élőké éppúgy, ahogy a Tiéd és a miénk is – mert a foci összeköt!" - írták a mislenyiek.


Fotó: facebook.com/kozarmislenyfc

Fotó: facebook.com/kozarmislenyfc

Fotó: facebook.com/kozarmislenyfc

Fotó: facebook.com/kozarmislenyfc

Fotó: facebook.com/kozarmislenyfc

Fotó: facebook.com/kozarmislenyfc

Fotó: facebook.com/kozarmislenyfc

Fotó: facebook.com/kozarmislenyfc

A teljes poszt itt érhető el:

Átigazolások
Dorog
Vasastól igazoltak
A Dorog saját nevelésű középpályása, Faragó Bálint hét év után visszatért, miután a Vasastól távozik a 22 éves labdarúgó.
DVSC
Petíció indult
A DVSC szurkolói petíciót indítottak annak érdekében, hogy Amos Youga visszatérjen szeretett csapatukhoz.
Gyirmót
Többen is érkezhetnek
Medgyes Sinan, Sajbán Máté és Novák Csanád is az NB II újoncánál, a Gyirmótnál folytathatja pályafutását. (kisalfold.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz