Fotó: DVTK

A Diósgyőr-ultrák bámulatos piro-show-val ünnepeltek Magyarország egyik legszebb részén - videó

A mindennapokban is igen impozáns a lillafüredi Hámori-tó, de ezúttal a megszokottnál is különlegesebb látványt nyújtott.
Budai László 2023. február 7., kedd 14:52
Fotó: DVTK
A mindennapokban is igen impozáns a lillafüredi Hámori-tó, de ezúttal a megszokottnál is különlegesebb látványt nyújtott.
Szerző: Budai László 2023. február 7., kedd 14:52

A Diósgyőr szurkolói duplán ünnepelhettek hétfőn: egyrészt a DVTK éppen aznap töltötte 113. születésnapját, a csapat ráadásul újabb, ezúttal a Tiszakécske elleni győzelemmel menetel tovább az NB I felé. Természetesen az előbbi volt az apropója annak, hogy a miskolci ultrák látványos pirotechnikai bemutatót tartottak az egyébként is igen impozáns Hámori-tónál, Lillafüreden.

Átigazolások
Légiósok
Szoboszlai az új szerződéséről
Szoboszlai Dominik tisztázta új szerződésének helyzetét a Liverpoolnál – és egyértelműen hosszú távon maradna a klubnál.
Fradi
Keane újabb kérője?
Angliában azt a forgatókönyvet vázolták fel, hogy ha Frank Lampard a Bournemouth kedvéért elhagyja a Coventryt, akkor minden szempontból Robbie Keane lenne az ideális utód a PL-be feljutó klubnak.
Diósgyőr
Vignjevicet menesztették
A Diósgyőr szombaton késő este jelentette be, hogy menesztette Nebojsa Vignjevic vezetőedzőt.
Tovább az összes átigazoláshoz