Fotó: www.dac1904.sk/hu

A 93. percben nyert a DAC - Schäfer és Kalmár is kezdő volt

Második bajnoki meccsét is megnyerte a DAC a szlovák bajnokságban, így tapad a Slovanra.
Privacsek András 2020. augusztus 12., szerda 22:08
Fotó: www.dac1904.sk/hu
Második bajnoki meccsét is megnyerte a DAC a szlovák bajnokságban, így tapad a Slovanra.
Szerző: Privacsek András 2020. augusztus 12., szerda 22:08

Schäfer András és Kalmár Zsolt kezdőként kapott lehetőséget Bernd Storck vezetőedzőtől a Pohronie elleni bajnokin, amelyet a Mezőkövesd korábbi edzője, Radványi Miklós irányít.

A DAC a második félidőben Balic révén szerzett vezetést, amit a hazaiak még kiegyenlítettek, majd a 93. percben Friede találatával a dunaszerdahelyiek megnyerték a meccset és két forduló után hat ponttal állnak a szlovák bajnokság második helyén.

Schäfer végig a pályán volt, Kalmárt a szünetben lecserélte Storck. Vida Máté egyelőre sérülésből lábadozik.

Átigazolások
DVSC
Szűcs Genovában?
Szűcs Tamásért, a DVSC 21 éves középpályásáért érdeklődik az olasz élvonalbeli Genoa együttese. (haon.hu)
Légiósok
Hová megy Szalai Attila?
A lengyel bajnokságban szereplő Pogon Szczecinben kölcsönben futballozó Szalai Attila nem zárkózik el attól, hogy a következő idényben is a klub játékosa legyen.
ZTE
Svájcba is vinnék a védőt
Az svájci FC Basel is érdeklődik a ZTE nigériai védője, Akpe Victory iránt. A Magyar Kupa-döntőn meg is nézték a 19 éves játékost. (Basler Zeitung)
Tovább az összes átigazoláshoz