A korábbi 25-szörös magyar válogatott támadó félig-meddig újrakezdte labdarúgó-pályafutását, méghozzá remekül.
Tököli Attila a nyáron lett a Bács-Kiskun megyei első osztályban szereplő Kiskunfélegyháza játékos-edzője, 43 évesen döntött úgy az egykori kétszeres magyar bajnok és ugyancsak kétszeres NB I-es gólkirály, valamint háromszoros MK-győztes játékos, hogy újra pályára lép.
Tököli visszatérése nagyszerűen sikerül egyelőre: a veterán csatár a Hírös-Ép elleni, idegenbeli Magyar Kupa-találkozó második félidejének elején öt perc alatt duplázott, 4-2-s győzelemhez segítve csapatát, majd a Soltvadkert elleni nyitóbajnokin megint megvillant. A végig a pályán lévő Tököli a második játékrészben volt eredményes a 6-3-s találkozón.
Átigazolások
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.