Fotó: haladas.hu
Gyepcsere miatt május óta csak idegenben léphetett pályára a Haladás.
A Haladás Sportkomplexum gyepcseréje miatt a 2023/24-es idény hazai mérkőzéseit eddig - a pályaválasztói jog megcserélésével - idegenben vívta a Szombathelyi Haladás. Egyedül a Nyíregyháza (1-1) elleni összecsapást rendezték a vasiak semleges pályán, Ajkán - írja a haladas.hu. A zöld-fehérek legutóbb még az előző szezon utolsó fordulójában a Diósgyőr ellen játszhattak hazai környezetben.
Nos, mostanra a gyep elkészült: a tehát Hali visszatér saját stadionába, szeptember 27-én, szerdán 18 órakor a Haladás Spotkomplexumban fogadja a Soroksár SC-t.
Átigazolások
Ferencváros
Owusunak új klubja lett
A nigériai Owusu Kwabena a török másodosztályú Sakaryaspor játékosa lett. A háromszoros magyar bajnok támadóval még tavaly júniusban bontott szerződést a Ferencváros.
DVSC
Erősítés várható
Bogdán Ádám sportigazgató elárulta, hogy egy játékos érkezése még várható a debrecenieknél a mostani átigazolási időszakban.
Loki
Kölcsönben a támadó
Június 30-ig kölcsönben a szerb első osztályú OFK Beograd együttesénél folytatja pályafutását a DVSC elefántcsontparti támadója, Yacouba Silue, a megállapodás vételi opciót is tartalmaz.