Szerbia futballtörténetének talán legsúlyosabb estéjét élte át, miután déli szomszédunk U21-es csapata 9-1-re kapott ki az angliai Eb-selejtezőn.
Az utánpótlásáról hosszú éveken át méltán híres, 2015-ben még U20-as világbajnokságot nyert Szerbia U21-es válogatottja pedig még vezetett is Nottinghamben, Lucic remek góljával, de aztán már az első félidőben összeomlott.
9-1(!) lett aztán a vége, hiába játszott a vendégeknél a nemrég még az A-válogatottal Magyarország ellen készülő Stefan Mitrovic és Mihajlo Ilic is.
A szerb sajtó pedig természetesen katasztrófaként élte meg a történteket és megalázó, illetve történelmi vereségről ír, hiába voltak a meccs előtt az angolok a toronymagas esélyesek.
Átigazolások
Légiósok
Gazdag távozott
A Columbus Crew bejelentette, hogy közös megegyezéssel szerződést bontottak Gazdag Dániellel. A magyar támadó maradhat az MLS-ben.
Ferencváros
Támadó érkezett
Veljko Birmancevic személyében 17-szeres szerb válogatott támadót szerzett meg a Ferencváros a Sparta Praha csapatától.
Paks
A Viditől igazoltak
A Paksi FC és az NB II-es Videoton FC megegyezett a 22 éves szélső, Simut Márió átigazolásáról.