ANGLIA
Liverpool: A Marseille érdeklődik Kostasz Cimikasz iránt - a 29 éves görög balhátvéd a hírek szerint biztosan távozik Liverpoolból a nyáron. (Footmercato)
Arsenal: Az Arsenal a 23 éves angol válogatott középpályásért, Morgan Rogersért szeretne lépni a piaci hajrában, ám az Aston Villa csak körülbelül 80 millió font körüli összegért hajlandó tárgyalni róla. (Star)
Chelsea: Nicolas Jacksont és Cristopher Nkunkut nem nevezte Enzo Maresca menedzser a pénteki, West Ham elleni bajnokira, így alighanem eldőlt, hogy mindkét támadó távozik a napokban a londoniaktól. (Daily Mail)
Nottingham Forest: A Forest tárgyal a Sevilla 23 éves spanyol jobbhátvédjének, José Ángel Carmonának a szerződtetéséről. (Sky Sports) Emellett a klub azt is fontolgatja, hogy visszahozza a 28 éves lengyel válogatott jobb bekket, Matty Casht, aki jelenleg az Aston Villánál szerepel. (The Athletic)
Manchester United: Rasmus Højlund, az MU a dán válogatott csatára jelezte: ha távozik, kölcsön + kötelező vételi opcióval képzeli el jövőjét, és ezt olyan klubok felé is világossá tette, mint a Napoli vagy az RB Leipzig. (Fabrizio Romano) A Manchester United bejelentette, hogy Stephen Torpey lett a klub új akadémiai igazgatója. Torpey korábban a Brentford hasonló pozícióját töltötte be, és Nick Coxot váltotta, aki a nyár elején hagyta el a klubot, hogy az Evertonnál technikai igazgató legyen.
Bournemouth: A Bournemouth megkezdte az egyeztetéseket a Chelsea-vel a 27 éves francia középhátvéd, Axel Disasi kölcsönvételéről. (Football Insider) A Bournemouth bejelentette, hogy Amine Adli, a Bayer Leverkusen szélsője 25 millió fontért a klub játékosa lett. A 25 éves marokkói válogatott játékos ötéves szerződést írt alá a Vitality Stadionban, és már ezen a hétvégén debutálhat a Wolverhampton ellen.

Everton: Az átigazolási hajrában mindenképp szeretnének erősíteni, elsősorban szélsőt keresnek. Újabb ajánlatot tehetnek például a Southampton fiatal angol támadójáért, a 19 éves Tyler Diblingért. (Sky Sports)
Tottenham: A Spurs felpörgette a tárgyalásokat Nathan Collins szerződtetése ügyében. A Brentford 24 éves ír védője iránt a Liverpool is érdeklődik. (Caught Offside)
Leeds United: Hivatalosan is bejelentették Noah Okafor érkezését az AC Milan csapatától. A támadó, aki középen és mindkét szélen is bevethető, négyéves szerződést írt alá az angol klubnál. Az átigazolás értéke kiegészítésekkel együtt akár 18 millió font is lehet. Okafor a múlt idényt kölcsönben töltötte a Napoli csapatánál, ahol megnyerte a Serie A-t, ám csak négy bajnoki mérkőzésen lépett pályára.
SPANYOLORSZÁG
Barcelona: Jules Koundé 2030-ig meghosszabbította szerződését a klubbal. A vb-ezüstérmes, 42-szeres francia válogatott védő 2022-ben igazolt a katalánokhoz és azóta alapembere a spanyol bajnokság címvédőjének.

Girona: Az Aston Villa 32 éves játékosa, Alex Moreno a távozás küszöbén áll, és a spanyol balhátvéd jelentős fizetéscsökkentést is vállal, hogy a Gironához igazolhasson. (The Athletic)
Espanyol: Az Espanyol megállapodott a Burnley-vel Luca Koleosho kölcsönvételéről, így az olasz U21-es válogatott támadó a teljes idényt a barcelonai klubnál tölti. Koleosho 2023 nyarán igazolt az Espanyoltól a Burnley-hez véglegesen, ahol tavaly nyáron új szerződést is aláírt, amelyből még négy év van hátra.
OLASZORSZÁG
AS Roma: A Roma kölcsönjátékosa, Leon Bailey megsérült az első edzésnapján – jelentette a Sky Italy. Az Aston Villától érkezett játékos szerdán izomprobléma miatt hagyta abba az edzést, és jelenleg a Roma orvosi stábja vizsgálja az állapotát. Az olasz klub szerdán jelentette be a szélső kölcsönszerződését. Az egyezség tartalmazza a lehetőséget, hogy a Roma körülbelül 19 millió fontért (22 millió euró) végleg megvásárolja a játékost, a kölcsöndíj pedig 1,7 millió font (2 millió euró).
Pisa: Profi rablás a klubelnöknél - nyomtalanul eltűnt egy luxusautó is
NÉMETORSZÁG
Bayer Leverkusen: Bejelentették Claudio Echeverri érkezését, aki a Manchester Citytől került kölcsönbe a klubhoz. A megállapodás egyszerű kölcsönszerződés, amely nem tartalmaz vételi opciót. A City 2024 januárjában szerződtette a 19 éves középpályást a River Plate-től, de az argentin tehetség akkor még egy évig kölcsönben maradt nevelőklubjánál. Idén nyáron már bemutatkozott Pep Guardiola együttesében is néhány mérkőzésen. Érdekesség, hogy a Borussia Dortmund is ajánlatot tett Echeverriért, ám végül a játékos a Leverkusenhez igazolt.
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
Borussia Dortmund: A Chelsea középhátvédjét, Aaron Anselminót kölcsönvennék, mintegy részeként Carney Chukwuemeka átigazolásának – írja a német Sky. A Dortmund a védelem megerősítésére törekszik Emre Can, Niklas Süle és Nico Schlotterbeck sérülései után, és a klub úgy véli, a 20 éves játékos szívesen vállalná a kölcsönszerződést. Anselmino tavaly nyáron igazolt a Chelsea-hez a Boca Juniors együttesétől, de az idény első felére vissza lett adva kölcsönben argentin klubjához.
RB Leipzig: Már szóbeli megállapodást kötöttek Harvey Elliottal, a Liverpool és az angol U21-es válogatott középpályásával. Eközben a holland válogatott Xavi Simons közel áll ahhoz, hogy a Chelsea-hez igazoljon. (Florian Plettenberg)
Hertha: Az utolsó Dárdai ideje is lejárhat a Herthánál - "Óriási bajban van a problémás gyerek"


