Fotó: twitter.com/Arsenal
A legendás menedzsert hangosan éltették az Arsenal szurkolói a West Ham elleni bajnokin, a tréner ki is intett a drukkereknek.
2018 óta első alkalommal tért vissza az Arsenalhoz Arséne Wenger, a klub legendás menedzsere, aki a helyszínen tekintette meg, ahogy a listavezető Ágyúsok 3-1-re verték a West Hamet a hétfő esti bajnokin. A francia tréner az együttessel többek között három bajnoki címet - az egyiket ráadásul veretlenül -, illetve hét FA Kupa-aranyat nyert, így természetesen nagy szenzációt keltett a lelátón való felbukkanása. A drukkerek rá is zendítettek a "One Arséne Wenger"-rigmusra.
Így éltették Wengert a drukkerek
Neked ajánljuk
Átigazolások

MTK
Stratégia, fiatalok, tabella
Dr. Selei András, az MTK Budapest klubigazgatója az elmúlt három év fejlődését és az idei szezon eredményeit értékelte.

Fradi
Ben Romdhane távozik
Hajnal Tamás, a Fradi sportigazgatója bejelentette, Mohamed Ali Ben Romdhane távozik, az egyiptomi Al Ahly játékosa lesz.

Légiósok
Lisztes Krisztián
A legolvasottabb német napilap szerint aligha marad a következő idényre is Frankfurtban ifjabb Lisztes Krisztián.