Fotó: twitter.com/Arsenal

Wenger négy év után tért vissza az Arsenalhoz, a szurkolók reakciója nem maradt el - videó

A legendás menedzsert hangosan éltették az Arsenal szurkolói a West Ham elleni bajnokin, a tréner ki is intett a drukkereknek.
Budai László 2022. december 27., kedd 13:47
Fotó: twitter.com/Arsenal
A legendás menedzsert hangosan éltették az Arsenal szurkolói a West Ham elleni bajnokin, a tréner ki is intett a drukkereknek.
Szerző: Budai László 2022. december 27., kedd 13:47
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

2018 óta első alkalommal tért vissza az Arsenalhoz Arséne Wenger, a klub legendás menedzsere, aki a helyszínen tekintette meg, ahogy a listavezető Ágyúsok 3-1-re verték a West Hamet a hétfő esti bajnokin. A francia tréner az együttessel többek között három bajnoki címet - az egyiket ráadásul veretlenül -, illetve hét FA Kupa-aranyat nyert, így természetesen nagy szenzációt keltett a lelátón való felbukkanása. A drukkerek rá is zendítettek a "One Arséne Wenger"-rigmusra.

Így éltették Wengert a drukkerek

Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Dorog
Vasastól igazoltak
A Dorog saját nevelésű középpályása, Faragó Bálint hét év után visszatért, miután a Vasastól távozik a 22 éves labdarúgó.
DVSC
Petíció indult
A DVSC szurkolói petíciót indítottak annak érdekében, hogy Amos Youga visszatérjen szeretett csapatukhoz.
Tovább az összes átigazoláshoz