Marco Caneira két év szünet után játszhat újra.
A 2011 és 2015 között a Videoton színeiben az NB I-ben is megfordult Marco Caneira két év szünet után futballozhat újra. A korábbi portugál válogatott és Valencia-játékos hazája első osztályában, a Negrais színeiben ölt szerelést.
A 37 éves védő hamarosan be is mutatkozhat új klubjában.
Átigazolások
Puskás Akadémia
Hat visszatérő
A kölcsönből visszatérő Lamin Colley. Dala Martin, Farkas Bendegúz, Lehoczki Bendegúz, Nagy Zoárd és Ominger Gergő is csatlakozik az együtteshez. (Nemzeti Sport)
DVSC
Támadó érkezett
A DVSC hároméves szerződést kötött Sohan Baldonival.
Légiósok
Gulácsi és Orbán jövője
Az új edzőnek, Martin Demichelisnek gyors döntést kell hoznia a Lipcse két rutinos kulcsemberéről, Gulácsi Péterről és Willi Orbánról, akik mindketten az utolsó szerződési évükbe léptek. (tribuna.com)