Anatolij Timoscsuk a következő szezonban ismét a kazah együttest erősítheti.
Elek Ákos csapata, a Kajrat Almaty a 2018-as szezonra szóló szerződést kötött Anatolij Timoscsukkal. A futballista 2017 februárjában éppen a kazah együttestől vonult vissza, de nem sokáig bírta futball nélkül, és most egy újabb idényre visszatért.
Timoscsuknak óriási rutinja van: 144-szeres ukrán válogatott, megjárta a Bayern Münchent is, amellyel Bajnokok Ligája-győztes lett.
A Kajrattal legutóbb Kazah Kupa- és Kazah Szuperkupa-győzelmet ünnepelhetett. Timoscsuk a magyar válogatott játékoshoz hasonlóan védekező középpályás, igaz, belső védőként is tud játszani.
Тимощук с нами!
ФК «Кайрат» начинает продажу абонементов на сезон 2018 года.
Подробнее: https://t.co/wIZzOJTsSN pic.twitter.com/CmWdzjMcfG
— ФК «Кайрат» (@fc_kairat) 2017. december 5.
Neked ajánljuk
Átigazolások

DVSC
Spanyol csapatkapitány lehet kiszemelt
Állítólag a DVSC radarjára került Gonzalo Melero, aki a Real Madrid akadémiáján nevelkedett, és 160 La Liga mérkőzésen is szóhoz jutott.

Fradi
Szerződést bontottak Owusuval
A Ferencváros sportigazgatója, Hajnal Tamás a Fradi Média Fradi Zóna Plusz vodcastjében bejelentette, hogy Owusu Kwabenával szerződést bontott a klub.

Ikarus BSE
Polonkai a 4. osztályban
A legutóbb a Vidinél Pető Tamás asszisztenseként dolgozó Polonkai Attila lett a BLSZ I-be feljutott Ikarus BSE vezetőedzője.