Vb 2018: Komoly összefogás a huligánok ellen

Az argentin drukkerektől is tartanak a torna szervezői.
Budai László 2018. május 12., szombat 14:17
Az argentin drukkerektől is tartanak a torna szervezői.
Szerző: Budai László 2018. május 12., szombat 14:17

Argentína és Oroszország megállapodást kötött annak érdekében, hogy meggátolják a dél-amerikai ország legveszélyesebb futballhuligánjainak és hírhedt ultráinak a jelenlétét a június-júliusi oroszországi labdarúgó-világbajnokságon.

Az argentin biztonságügyi miniszter és a Buenos Aires-i orosz nagykövet által aláírt egyezség szerint a két ország szorosan együttműködik azért, hogy kizárják a vb mérkőzéseiről a garázdákat, illetve, hogy azok ne is juthassanak el Oroszországba a torna idején.

Az EFE jelentése szerint mintegy háromezer szélsőséges argentin drukker adatait kapta meg az orosz fél, amely így könnyebben kiszűrheti a veszélyes elemeket, és elejét veheti az erőszakos cselekedeteknek.
(mti)

Átigazolások
PMFC
Dragóner érkezett
A korábbi magyar válogatott hátvéd, Dragóner Attila lett a jelenleg NB III-as PMFC új sportigazgatója.
Ferencváros
Naby Keita
Clemens Fritz, a Werder sportigazgatója árult el részleteket a Ferencvárosnál kölcsönben szereplő Naby Keita várható jövőjéről.
Újpest
Nincs vége a Duarte-ügynek
Romániában azt írják, az Újpest 1,7 millió eurót remél André Duartétől és az FCSB-ből, amiért a játékos egyoldalúan bontott szerződést, majd aláírt új csapatához.
Tovább az összes átigazoláshoz