A legtöbb belépőt eddig Kolumbiában értékesítették az oroszországi tornára.
Két mérkőzésre már biztosan nem lesz nyílt jegyértékesítés a nyári labdarúgó-világbajnokságra.
Az egyik összecsapás a július 15-i döntő, a másik az argentinok első, Izland elleni, június 16-i csoporttalálkozója, amelyre nem értékesítenek nyíltan jegyeket. Az utóbbi mérkőzést a 43 ezres moszkvai Szpartak Stadionban játsszák.
A FIFA közleménye szerint szeptember óta 1 303 616 jegyet adtak el, Oroszországon kívülről a legtöbb belépőt Kolumbiában vásárolták: 33 408 darabot.
(mti)
Tippelj és nyerj a EL-nyolcaddöntők visszavágóival!
Átigazolások
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
DVSC
BL-győztes érkezett
Sergi Samper személyében 31 éves spanyol középpályással erősített a DVSC.
Ajka
Új középpályás
Az Ajka bejelentette, hogy leigazolták a Soroksár középpályását, Németh Eriket. A 26 éves labdarúgó egyéves szerződést kötött az ajkaiakkal.