Váratlan fordulat: Mégsem lehet bajnok a magyar válogatott játékos

Lang Ádám, az Omonia Nicosia magyar válogatott labdarúgója szerint még változhat, hogy hirdetnek-e győztest a ciprusi bajnokságban.
Csakfoci Admin 2020. május 20., szerda 18:18
Lang Ádám, az Omonia Nicosia magyar válogatott labdarúgója szerint még változhat, hogy hirdetnek-e győztest a ciprusi bajnokságban.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. május 20., szerda 18:18
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

- Nekem az az információm, még változhat, hogy bajnokok leszünk-e. A szövetség képviselői figyelik, hogy a többi országban avatnak-e győztest, ahol már befejezettnek nyilvánították a bajnokságot - mondta az M1 aktuális csatornának a 27 éves védő, aki hozzátette, számított arra az eshetőségre, hogy lezárják a pontvadászatot.

A szigetországban 22 forduló után befejezettnek nyilvánították a küzdelmeket, s bár bajnokot nem hirdettek, a Bajnokok Ligája következő idényére éllovasként az Omonia Nicosiát jelölte ki indulóként a helyi szövetség.

Lang arról is beszélt, hogy nagyon jól érzi magát a csapatnál, kifejezetten jó döntésnek tartja, hogy tavaly az Omoniához igazolt, ahol alapemberré vált.

- Nagyon szigorú intézkedések voltak. Eleinte napi egyszer lehetett kimozdulni és írni kellett a kormány egyik vonalára, hogy milyen halaszthatatlan okból. Május 4-től enyhítettek a korlátozásokon, azóta többször ki lehet mozdulni, holnaptól pedig már az éttermek is kinyithatnak - mondta a 30-szoros válogatott futballista a koronavírus-járvány miatt kialakult helyzetről. (MTI)

Olvastad már?
A hivatkozás nem elérhető
404 Not Found
Elolvasom
Átigazolások
Honvéd
Hangya: 1+1 év
A Honvéd hivatalos honlapján jelentette be, hogy 1+1 évvel meghosszabbította Hangya Szilveszter szerződését.
NB II
Balázs Benjámin távozik
Négy év után elhagyja a Tiszakécske együttesét a csapatkapitány, Balázs Benjámin, aki a klubbal közösen hozta meg a szakításról szóló döntést.
DVSC
Szűcs lengyel kérője
Még áprilisban a Csakfoci számolt be a Pogon érdeklődéséről Szűcs Tamás iránt, és most már Lengyelországban is írnak a lehetséges transzferről.
Tovább az összes átigazoláshoz