A magyar válogatott középpályás ezúttal is végigjátszotta csapata mérkőzését.
Ismét Vadócz Krisztiánnal a kezdőjében állt fel a hongkongi Kitchee, amely a japán Kashiwát fogadta az Ázsiai Bajnokok Ligájában. A vendégek már a 15. percben emberhátrányba kerültek, amelyet a magyar középpályás csapata végül az utolsó pillanatokban tudott kihasználni: Forlán átadásából Cheng talált a kapuba, a Kitchee így a 92. percben nyerte meg az összecsapást.
Vadócz végigjátszotta a mérkőzést.
Átigazolások
Csíkszereda
Nagy dobásra készülnek
Sajtóinformációk szerint két magyar középpályással, Kleinheisler Lászlóval és Tajti Mátyással is megegyezett a román Szuperligában szereplő FK Csíkszereda.
Légiósok / Nyíregyháza
Nyárig marad a meglepetésember
A Dundee Unitedben meghatározó szerepet játszó Keresztes Krisztián csak a nyáron válthat klubot, a Nyíregyháza kölcsönjátékosa addig marad az opcióval is rendelkező skótoknál. (Nemzeti Sport)
DVSC
2-3 új igazolás várható még
Két-három posztra keresnek erősítést a piros-fehérek, ám ezek a tárgyalások még nem zárultak le. A támadósorba és a középpályára érkezhet új játékos. (haon.hu)