Fotó: mwfc.com.uy

Légiósok: Vadócz vezérletével repülőrajtot vett és már első a Wanderers

Újabb győzelmet aratott az uruguayi bajnokságban a magyar játékos csapata, amely még gólt sem kapott három forduló elteltével.
Nyikes Zoltán 2021. június 1., kedd 8:28
Fotó: mwfc.com.uy
Újabb győzelmet aratott az uruguayi bajnokságban a magyar játékos csapata, amely még gólt sem kapott három forduló elteltével.
Szerző: Nyikes Zoltán 2021. június 1., kedd 8:28

A 42-szeres magyar válogatott középpályás, Vadócz Krisztián akárcsak az előző két alkalommal, a Wanderers harmadik bajnokiján is a kezdőcsapatban kapott helyet a Rentistas elleni idegenbeli bajnokin hétfő este, az uruguayi élvonal harmadik fordulójában.

A magyar játékos végigjátszotta az összecsapást és ezúttal is rengeteg munkával és jó játékkal vette ki a részét csapata 1-0-s győzelméből.

A Wanderers repülőrajtot vett a 2021-es bajnokságban, három fordulót követően két győzelemmel és egy döntetlennel, nulla kapott góllal áll az élen áll.

Olvastad már?
Eldőlt, hogy ki váltja Schindlert a Vasas kispadján
Honlapunk információi szerint eldőlt, hogy Kuttor Attila veszi át a vasárnap távozott Schindler Szabolcs helyét az NB II-es Vasasnál.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Tuboly Angliában
A Dunaszerdahely 21 éves magyar játékosa, Tuboly Máté 2028-ig szerződésben áll a csallóköziekkel, azonban az angol másodosztályból érdeklődnek iránta, így nem kizárt a nyári átigazolása. (NSO)
Grasshoppers
Moniz lehet a megmentő?
A svájci Blick Ricardo Monizt ajánlgatja az óriási bajban lévő svájci rekordbajnoknak.
Mönchengladbach
Tabakovic válthat
Bosnyák sajtóhírek szerint Haris Tabakovic felkeltette a Lille érdeklődését.
Tovább az összes átigazoláshoz