A magyar középpályás csapata, a Central Espanol 3-2-re verte ellenfelét, amelyet így meg is előzött a tabellán.
Először játszott, és rögtön a kezdőcsapat tagja volt Vadócz Krisztián új uruguayi klubjában, a másodosztályban szereplő Central Espanolban, amely a Club Atlético Atenas de San Carlos ellen lépett pályára a hétvégén.
A 42-szeres magyar válogatott középpályás debütálása jól is sikerült, csapata ugyanis 3-2-es győzelmet aratott.
A bajnokságból már 13 forduló telt el, a Central Espanol a hatodik helyen áll jelenleg.
Olvastad már?
Légiósok: A magyar válogatott szélső maradt külföldön, bejelentette az új csapata - hivatalos
Varga Kevin az elmúlt idényben a török élvonal 13. helyen végzett Hataysporhoz szerződött - a magyar játékos két évre írt alá.
Elolvasom
Átigazolások
DVTK
Kastrati távozott
A kiesést követően távozott Lirim Kastrati Diósgyőrből. A játékos télen lett a DVTK labdarúgója, 6 bajnokin, valamint 1 kupamérkőzésen viselte a diósgyőri szerelést.
Qarabag
Várkonyi légiósnak állt
A Qarabag bejelentette, hogy szerződtették a Zalaegerszeg védőjét, Várkonyi Bencét.
Kispest-Honvéd
4 távozó
Földi Dominik, Kesztyűs Barna, Varga Kevin és Rácz Gergő egyaránt elhagyta a Kispest-Honvéd csapatát - szerződésük lejártával. (honvedfc.hu)