A hongkongi Kitchee 4-1-re kikapott a Tottenhamtől. A magyar középpályás végig a pályán volt.
A Vadócz Krisztiánnal felálló hongkongi Kitchee az angol Tottenhamet fogadta ma - magyar idő szerint - délután.
A nemzetközi meccs is része volt az ünnepségsorozatnak, amelyet azért rendeznek, mert a korábbi brit gyarmat éppen húsz éve került ismét Kína fennhatósága alá.
A találkozót a Spurs Son, Janssen, Kane és Sterling találatával nyerte 4-1-re, a hazaiak 3-0-nál tudtak szépíteni. A magyar középpályás végigjátszotta az összecsapást a Tottenham ellen, amely a gólt is szerző Kane, Sterling duó mellett is a legnagyobb sztárokkal játszott – többek között Dele Alli, Christian Eriksen és Kyle Walker is szerepet kapott.
Átigazolások
Brentford
Sallai Roland
Törökországi források szerint Sallai Rolandot a Premier League-ben szereplő Brentford látná szívesen, de a Galatasaray csak komoly összegért engedné el őt.
Sion
Vanczák Vilmos
A korábbi 79-szeres magyar válogatott Vanczák Vilmos a svájci élvonal hatodik helyén álló FC Sion másodedzője lett.
Ferencváros
A volt Fradi-edző nagy lehetősége
Szerb lapinformációk szerint januártól Dejan Stankovic veszi át a Crvena zvezda irányítását és visszatér Belgrádba.