Újabb magyar kapus áll légiósnak – élvonalbeli klubhoz írhat alá

A csakfoci.hu információi szerint Nagy Gergely, a legutóbb Pakson szerepelt 25 éves, korábbi utánpótlás-válogatott kapusa Görögországban, az élvonalbeli Larissza csapatánál folytatja pályafutását.
Dudás Gábor 2020. január 7., kedd 18:08
A csakfoci.hu információi szerint Nagy Gergely, a legutóbb Pakson szerepelt 25 éves, korábbi utánpótlás-válogatott kapusa Görögországban, az élvonalbeli Larissza csapatánál folytatja pályafutását.
Szerző: Dudás Gábor 2020. január 7., kedd 18:08

A csakfoci.hu értesülései szerint Nagy Gergely szerdán utazik Görögországba, ahol az ilyenkor szokásos orvosi vizsgálatokon vesz majd részt, ezután írhatja alá szerződését a helyi élvonal 10. helyén álló klubbal.

Nagy 148 NB I-es, NB II-es, illetve NB III-as mérkőzésen viselhette korábban az ETO, a Dunaújváros, a Vasas és a Paks mezét, a közel 2 méter magas hálóőr magyar bajnoki bronzérmesnek is mondhatja magát.

Átigazolások
ETO
Csinger Márk
Több külföldi bajnokságból is érdeklődnek Csinger Márk iránt.
KTE
2 kiszemelt
Két NB II-es játékos iránt érdeklődhet a Kecskemét.
MTK
Molnár és Jurek
Molnár Ádin iránt a holland Heerenveen érdeklődik, de a cseh Sparta Praha és egy lengyel klub is figyeli őt.⎥Jurek Gábort a kölcsön után megtartanák, játékost adnának érte a DVTK-nak. (NSO)
Tovább az összes átigazoláshoz