Tragikomédia Romániában: 11 perc alatt rontottak el három 11-est - videó

Még az UEFA honlapja is külön foglalkozott a román Astra és FC Viitorul bajnoki meccsével (1-2), amelyen a csapatok három 11-est rontottak el 11 perc leforgása alatt.
Dudás Gábor 2017. április 4., kedd 13:29
Még az UEFA honlapja is külön foglalkozott a román Astra és FC Viitorul bajnoki meccsével (1-2), amelyen a csapatok három 11-est rontottak el 11 perc leforgása alatt.
Szerző: Dudás Gábor 2017. április 4., kedd 13:29
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A hazaiak kapusa, Plamen Iliev a 31. percben Chitu, hat perccel később pedig Coman büntetőjét fogta meg, a másik oldalon Florea, a 42. percben a kaput sem találta el. Ráadásul közel sem biztos, hogy mindhárom esetnél 11-est kellett volna ítélni…

A meccsnek magyar kötődése is volt abban a tekintetben egyébként, hogy a hazai csapat kispadján a DVSC korábbi támadója, Marius Sumudica ült, a vendégekén pedig a korábbi világsztár, Gheorghe Hagi.

 

A videón 5:07-től, 6:20-tól és 8:32-től a videón a három büntető!

Átigazolások
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Légiósok
Tuboly Máté
Angliából kapott milliós ajánlatot a DAC Tuboly Mátéért.
Tovább az összes átigazoláshoz