Még az UEFA honlapja is külön foglalkozott a román Astra és FC Viitorul bajnoki meccsével (1-2), amelyen a csapatok három 11-est rontottak el 11 perc leforgása alatt.
A hazaiak kapusa, Plamen Iliev a 31. percben Chitu, hat perccel később pedig Coman büntetőjét fogta meg, a másik oldalon Florea, a 42. percben a kaput sem találta el. Ráadásul közel sem biztos, hogy mindhárom esetnél 11-est kellett volna ítélni…
A meccsnek magyar kötődése is volt abban a tekintetben egyébként, hogy a hazai csapat kispadján a DVSC korábbi támadója, Marius Sumudica ült, a vendégekén pedig a korábbi világsztár, Gheorghe Hagi.
A videón 5:07-től, 6:20-tól és 8:32-től a videón a három büntető!
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.