Még az UEFA honlapja is külön foglalkozott a román Astra és FC Viitorul bajnoki meccsével (1-2), amelyen a csapatok három 11-est rontottak el 11 perc leforgása alatt.
A hazaiak kapusa, Plamen Iliev a 31. percben Chitu, hat perccel később pedig Coman büntetőjét fogta meg, a másik oldalon Florea, a 42. percben a kaput sem találta el. Ráadásul közel sem biztos, hogy mindhárom esetnél 11-est kellett volna ítélni…
A meccsnek magyar kötődése is volt abban a tekintetben egyébként, hogy a hazai csapat kispadján a DVSC korábbi támadója, Marius Sumudica ült, a vendégekén pedig a korábbi világsztár, Gheorghe Hagi.
A videón 5:07-től, 6:20-tól és 8:32-től a videón a három büntető!
Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.