Tragédia: elhunyt a válogatott kapus hároméves kisfia

Szörnyű szerencsétlenség történt a volt válogatott kapus családjában.
Csakfoci Admin 2018. május 12., szombat 11:48
Szörnyű szerencsétlenség történt a volt válogatott kapus családjában.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. május 12., szombat 11:48

Az elmúlt hétvégén életét vesztette a szlovák labdarúgó-válogatott volt kapusának, Kamil Čontofalskýnak a hároméves fia.

A Parameter.sk a Pluska információira hivatkozva úgy tudja, hogy a volt sportoló a medencénél játszott fiával. Egy pillanatra azonban magára hagyta gyermekét – a fiú ekkor esett bele a vízbe. A kisfiú életét már nem tudták megmenteni.

A haláleset körülményeit vizsgálja a rendőrség.

Nyugodjék békében!

Átigazolások
DVSC
Külföldre vitték volna az alapembert
A csakfoci.hu információi szerint közvetlenül a bajnoki rajt előtt kapott ajánlatot fiatal tehetségéért a DVSC, de elutasította azt. Úgy tudjuk, hogy Szűcs Tamás után ezúttal Vajda Botond volt a kiszemelt.
Kaposvár
Bőle visszatér
A legutóbb a Szentlőrincet erősített Bőle Lukács visszatér nevelő klubjába, és ismét a Kaposvár (NB III) játékosa lesz.
ETO FC
Pyshchur topligás klubban
A spanyol élvonalban szereplő Girona körülbelül 1 millió euróért megveszi a győriek ukrán csatárát, Oleksandr Pyshchurt - adta hírül Fabrizio Romano.
Tovább az összes átigazoláshoz