Az azonnali professzionális orvosi segítség ellenére a kórházba szállítást követően elhunyt a fiatal szakolcai játékos.
Csütörtökön zajlott le a szakolcai futball történetének legszomorúbb mérkőzése, amely 90 percig sem tartott – írja a szlovákiai MFK Skalica hivatalos honlapjára hivatkozva a bumm.sk.
A helyi focicsapat egyik fiatal tehetsége, Denis Urbánek összeesett a pályán és
az azonnali professzionális orvosi segítség ellenére a kórházba szállítást követően elhunyt.
– A történtek mélyen megráztak nemcsak bennünket a klubban, hanem az egész sportközösséget és a szakolcaiakat is – olvasható a klub közleményében, amiben továbbá őszinte részvétüket fejezték ki a fiú családjának.
Átigazolások
Csákvár
Edzőváltás
Tóth Balázs távozik az NB II-ben szereplő Aqvital FC Csákvár vezetőedzői posztjáról.
Honvéd
Feczkó válasza
"Ezt nem tőlem kell kérdezni, nekem élő szerződésem van, az illetékeseket kell megkérdezni erről" - Feczkó Tamás a jövőjét firtató kérdésre az M4 Sportnak.
Vasas
Így igazolnának
Erős Gábor, az NB II-es bajnok Vasas vezetőedzője elárulta, milyen koncepció mentén akarnak igazolni az NB I-re.