Szoboszlai 18 évesen a hónap játékosa lehet Ausztria legjobb csapatában

A tizennyolc éves középpályás a márciusi teljesítményével kiérdemelte, hogy jelölt legyen Moanesz Dabur, Stefan Lainer és Albert Vallci mellett a hónap legjobbja szavazáson.
Nyikes Zoltán 2019. április 1., hétfő 21:19
A tizennyolc éves középpályás a márciusi teljesítményével kiérdemelte, hogy jelölt legyen Moanesz Dabur, Stefan Lainer és Albert Vallci mellett a hónap legjobbja szavazáson.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. április 1., hétfő 21:19

Moanesz Dabur, Stefan Lainer és Albert Vallci mellett Szoboszlai Dominikra is lehet szavazni az osztrák élvonalbeli Red Bull Salzburg hivatalos honlapján, a március legjobb játékosa szavazáson.

A 18 éves középpályás az előző hónapban négy bajnoki mérkőzésen is pályára lépett, ezek közül két alkalommal a kezdőcsapat tagjaként, az FC Wacker Innsbrucknak pedig be is talált, továbbá az Európa Ligában a Napoli elleni visszavágón is kezdő volt és gólpasszal vette ki a részét a 3-1-es győzelemből.

„Tizennyolc éves toptehetségünk számára nem is alakulhatott volna jobban a március. Az Európa Ligában harmincezer néző előtt debütált, gólpasszt adott, majd a Wacker Innsbruck ellen megszerezte első Bundesliga-gólját is. Magyarország felnőtt válogatottjában pedig először bizonyíthatta képességeit" – írja Szoboszlai Dominikról a redbullsalzburg.at.

A voksokat ezen az oldalon lehet leadni.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Ferencváros
Rommens is távozhat
A footballtransfers.com holland kiadása szerint a Fradi korábbi edzője, Dejan Stankovic is segítheti Philippe Rommens távozását a csapattól.
Ferencváros
Saldanha átesett az orvosin
Arab sajtóhírek szerint átesett az orvosi vizsgálatokon és hamarosan hivatalosan is az Al-Wasl játékosa lesz a Fraditól távozó Matheus Saldanha.
DVTK
Középpályást igazoltak
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Diósgyőr, hogy szerződtette a korábbi horvát utánpótlás-válogatott játékost, Ante Reguljicot.
Tovább az összes átigazoláshoz