Salah tovább várhat első válogatott trófeájára: Szenegál nyerte az Afrika Kupát - videó

A Kamerunban rendezett labdarúgó kontinensviadal vasárnapi döntőjében a szenegáli csapat gól nélküli összecsapást követően 11-esekkel győzte le a hétszeres bajnok egyiptomi együttest.
Dudás Gábor 2022. február 7., hétfő 8:38
A Kamerunban rendezett labdarúgó kontinensviadal vasárnapi döntőjében a szenegáli csapat gól nélküli összecsapást követően 11-esekkel győzte le a hétszeres bajnok egyiptomi együttest.
Szerző: Dudás Gábor 2022. február 7., hétfő 8:38

A találkozón Sadio Mané, a szenegáliak legnagyobb sztárja a hetedik percben büntetőt hibázott, a Liverpool támadója azonban a tizenegyespárbajban javítani tudott, és az ő lövésével nyerte meg a gárda fennállása első Afrika Kupáját - írja az MTI.

A Liverpool másik csillaga, Mohamed Salah így továbbra sem tudott még nagy trófeát nyerni Egyiptommal - ő már nem is került sorra a büntetők során.

Afrika Kupa, döntő:

Szenegál – Egyiptom 0-0 - 11-esekkel: 4-2

Neked ajánljuk
Átigazolások
Fradi/Loki
Varga Ádám
A Ferencváros kapusa, Varga Ádám kölcsönben érkezett a Lokihoz.
Újpest
Baranyait kölcsönadhatják
Damir Krznar vezetőedző a klubhonlapon elmondta, nem tudja a megfelelő játéklehetőséget garantálni Baranyai Nimródnak, ezért ismét kölcsönadnák a fiatal játékost.
Kozármisleny
Fiatal játékos érkezett
Hivatalos honlapján jelentette be a Kozármisleny, hogy szerződtette a 2002-es születésű Dóra Donátot, aki védekező középpályásként és belső védőként is bevethető.
Tovább az összes átigazoláshoz