Meglopták a riói olimpiára készülő argentin válogatottat, mialatt éppen felkészülési mérkőzést játszott Mexikóban.
A házigazda és ötkarikás címvédő mexikóiak elleni meccset Pueblában rendezték, s 0-0-ra végződött. Amikor a vendégek visszatértek a szállodájukba, döbbenten tapasztalták, hogy a játékosok és vezetők szobáit kifosztották – az argentin szövetség szombati közlése szerint értékes tárgyakat és készpénzt tulajdonítottak el. A kárt a hotel biztosítása fedezi. Egyelőre nem tudni, hogy a rablók hogyan tudtak egyszerre ennyi szobát kirámolni úgy, hogy észrevétlenek maradtak. A rendőrség megkezdte a nyomozást.
Az olimpia férfi futballtornája jövő csütörtökön kezdődik Rio de Janeiróban (m4sport.hu).
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.