Rióban fosztották ki az argentin focistákat

Meglopták a riói olimpiára készülő argentin válogatottat, mialatt éppen felkészülési mérkőzést játszott Mexikóban.
admin 2016. július 30., szombat 18:50
Meglopták a riói olimpiára készülő argentin válogatottat, mialatt éppen felkészülési mérkőzést játszott Mexikóban.
Szerző: admin 2016. július 30., szombat 18:50
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

 

A házigazda és ötkarikás címvédő mexikóiak elleni meccset Pueblában rendezték, s 0-0-ra végződött. Amikor a vendégek visszatértek a szállodájukba, döbbenten tapasztalták, hogy a játékosok és vezetők szobáit kifosztották – az argentin szövetség szombati közlése szerint értékes tárgyakat és készpénzt tulajdonítottak el. A kárt a hotel biztosítása fedezi. Egyelőre nem tudni, hogy a rablók hogyan tudtak egyszerre ennyi szobát kirámolni úgy, hogy észrevétlenek maradtak. A rendőrség megkezdte a nyomozást.

Az olimpia férfi futballtornája jövő csütörtökön kezdődik Rio de Janeiróban (m4sport.hu).

Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.
Tovább az összes átigazoláshoz