Meglopták a riói olimpiára készülő argentin válogatottat, mialatt éppen felkészülési mérkőzést játszott Mexikóban.
A házigazda és ötkarikás címvédő mexikóiak elleni meccset Pueblában rendezték, s 0-0-ra végződött. Amikor a vendégek visszatértek a szállodájukba, döbbenten tapasztalták, hogy a játékosok és vezetők szobáit kifosztották – az argentin szövetség szombati közlése szerint értékes tárgyakat és készpénzt tulajdonítottak el. A kárt a hotel biztosítása fedezi. Egyelőre nem tudni, hogy a rablók hogyan tudtak egyszerre ennyi szobát kirámolni úgy, hogy észrevétlenek maradtak. A rendőrség megkezdte a nyomozást.
Az olimpia férfi futballtornája jövő csütörtökön kezdődik Rio de Janeiróban (m4sport.hu).
Átigazolások
Újpest
Újabb erősítés
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően a felcsúti Markgráf Ákos is az Újpestté lett.
ETO
Fontos hosszabbítások
Samuel Petrás és Megyeri Balázs is egy-egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését az ETO-val.
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.