Fotó: twitter.com/alainfcae
Az ukrán sajtó szerint Sergej Rebrov az egyik jelölt az ukrán válogatott kapitányi posztjára. Egyelőre azonban Andrij Sevcsenko tölti be a pozíciót, aki az idei Európa-bajnokságon a legjobb nyolc közé vezette a válogatottat.
Szergej Rebrov megerősítette: mint minden edző, ő is arról álmodozik, hogy hazája nemzeti csapatát irányíthassa. Mint ismert, az ukrán szakember az idei szezon után távozott a Ferencvárostól és az arab al-Ain vezetőedzője lett.
- Élvezem ezt a munkát, nem tudom, mi fog történni a jövőben. Talán néhány év múlva lehetőségem lesz irányítani az ukrán válogatottat. De most a mindennapi munkára összpontosítok, ez az életem - idézi Rebrovot a sport.24tv.ua.
A portál megjegyzi, hogy Rebrov 2018-ban vette át a Ferencváros irányítását, sorozatban három bajnoki címet nyert, bevezette a csapatot az EL és a BL csoportkörébe, majd idén nyáron, miután konfliktusba keveredett a klub vezetőivel, távozott az al-Ain csapatához.
Átigazolások
Újpest
Fiatal csatár érkezett
Fiatal ghánai centerrel erősített az Újpest: Prince Manu Balladom az NB I-ben folytatja.
Szentlőrinc
3 paksi kooperációs
Három fiatal labdarúgó érkezett Szentlőrincre a paksi kooperációs együttműködésnek hála: két középpályás, Bogdán Martin és Máté Csaba, valamint egy csatár, Galambos János is a klubot segítheti.
Karcag
Fiatal kapust igazoltak
Varga Noel személyében 2009-es születésű kapust igazolt az NB II-es Karcag. A fiatal hálóőr az előző idényt az NB III-as Tiszaföldvár csapatában töltötte, ahol 9 bajnoki mérkőzésen kapott lehetőséget.