Rasszizmus miatt villant a piros lap Romániában - videó

Piros lapot kapott a román másodosztályú Astra Giurgiu-Petrolul mérkőzésen a hazaiak védője, Tiberiu Giuroiu, miután rasszista kifejezéssel illette a vendégek mali középpályását, Ibrahim Diarrát.
Dudás Gábor 2021. október 31., vasárnap 20:10
Piros lapot kapott a román másodosztályú Astra Giurgiu-Petrolul mérkőzésen a hazaiak védője, Tiberiu Giuroiu, miután rasszista kifejezéssel illette a vendégek mali középpályását, Ibrahim Diarrát.
Szerző: Dudás Gábor 2021. október 31., vasárnap 20:10
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A játékvezető segítőivel konzultált Ibrahim Diarra felháborodott jelzését követően, majd felmutatta a piros lapot a bekknek.

A beszámolók szerint egyébként annak ellenére is végig rasszista szidalmak zúdultak a vendégjátékosokra a lelátóról, hogy zárt kapuk mögött zajlott a találkozó...

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz