Egyelőre ismeretlen okokból kigyulladt és hosszabb ideig égett a sanghaji Hongkou Stadion.
A Reuters hírügynökség beszámolója szerint szerencsére személyi sérülés nem történt, a tűz kitörésének körülményeit még vizsgálják. A riport szerint maga a játéktér nem károsodott a tűz során, így hamarosan meccseket is lehet majd újra játszani a 33 ezres stadionban.
A Hongkou a kínai élvonalbeli Sanghaj Senhua csapatának arénája, itt játszik többek között az argentin Carlos Tevez és a nigériai Obafemi Martins is, a gárda edzője pedig a korábbi uruguayi válogatott csillag, Gustavo Poyet. Az együttes jelenleg a negyedik helyen áll a bajnokságban.
#Incendio #Shanghai #ShanghaiShenhua #China #CSL #CSL2017 @CSLfutbol @ChineseSuper @CSLfutbol pic.twitter.com/QV78ZmYMJ5
— Álvaro Martínez 阿尔瓦罗 (@AlvaroMtz13) 2017. március 28.
Átigazolások
Topolya
Szivics irányíthat
Szerb lapértesülések szerint az élvonalbeli Topolya új vezetőedzőt nevez ki Szivics Tomiszláv személyében.
Ferencváros
Legendát válthat Keane
Martin O’Neill szerint Robbie Keane minden adottsággal rendelkezik ahhoz, hogy a skót Celtic következő vezetőedzője legyen.
Légiósok
Keresztes maradna a briteknél
A továbbiakban is Nagy-Britanniában szeretne futballozni Keresztes Krisztián, a Dundee United középhátvédje.