A chicagói szurkolók is elismerték a magyar válogatott játékos teljesítményét, ezért ítéltek neki oda egy újabb díjat.
A Chicago Fire labdarúgócsapatának szurkolói ebben az évben is megválasztották a csapat legjobb játékosát.
Az idei esztendőben a választásuk a magyar válogatott támadójára, Nikolics Nemanjára esett. A csatár elmondta, hogy az ezzel járó ezer dollárt jótékonysági célra ajánlja fel.
Átigazolások
Soroksár
Lipcsei helyett Korolovszky
Lipcsei Péter távozik a Soroksár kispadjáról és mostantól a Fradinál dolgozik tovább. Helyét Korolovszky Gábor veszi át.
Kisvárda
Az első téli érkező
Nikola Radmanovac személyében megvan a Kisvárda első téli igazolása.
Kirgizisztán
Constantino távozik
Marco Rossi korábbi segítője, Giovanni Constantino elhagyja kirgiz csapatát, az FC Bishkek Cityt. A 41 éves tréner 5-4-10-es mérleget tudhatott maga mögött, és utolsó előtti (bennmaradó) lett együttesével.