Két hónappal szívműtétje után visszatért az Ajax labdarúgócsapatába a holland válogatott Daley Blind.
A 29 éves játékos szerdán csereként állt be a 77. percben a Vitesse vendégeként 3–0-ra megnyert kupanegyeddöntős találkozón.
A hátvédnél decemberben diagnosztizáltak szívizomgyulladást, miután a Valencia elleni Bajnokok Ligája-mérkőzést követően szédülésre panaszkodott. Ezért beültettek neki egy defibrillátort, amely szabályozza a szívverést, és szükség esetén megakadályozza a hirtelen szívmegállást.
A 66-szoros válogatott Daley Blindnek jó esélye van arra, hogy ott legyen a nyári Európa-bajnokságon, amelyen a hollandok az ukránokkal, az osztrákokkal, illetve egy pótselejtezőből csatlakozó válogatottal találkoznak a csoportkörben. (MTI)
Átigazolások
Fradi
Keane újabb kérője?
Angliában azt a forgatókönyvet vázolták fel, hogy ha Frank Lampard a Bournemouth kedvéért elhagyja a Coventryt, akkor minden szempontból Robbie Keane lenne az ideális utód a PL-be feljutó klubnak.
Diósgyőr
Vignjevicet menesztették
A Diósgyőr szombaton késő este jelentette be, hogy menesztette Nebojsa Vignjevic vezetőedzőt.
Nyíregyháza
Bódog távozhat?
A Nyíregyháza Spartacus vezetőedzője, Bódog Tamás az M4 Sport kamerái előtt elmondta, tárgyalt a tulajdonossal, de nem sikerült megállapodniuk a folytatásról.