Megvan, ki lesz Messiék edzője

A Sevilla trénere, Jorge Sampaoli irányíthatja a jövőben az argentin válogatottat.
Budai László 2017. április 22., szombat 12:13
A Sevilla trénere, Jorge Sampaoli irányíthatja a jövőben az argentin válogatottat.
Szerző: Budai László 2017. április 22., szombat 12:13

A spanyol AS információi szerint eldőlt, hogy a Sevilla vezetőedzője, Jorge Sampaoli veszi át az argentin válogatott irányítását. Az argentin szövetség azonban hagyja, hogy a tréner nyugodtan befejezze a szezont spanyol együttesével, így a bemutatása is csak a La Liga befejezése után, várhatóan május 22-én történik meg.

Sampaoli természetesen a Sevillánál nem folytatja a munkát, és kizárólag Lionel Messiék vezetésére koncentrál majd.

Átigazolások
Loki
Csatár érkezett
Új csatárral bővült a DVSC kerete.
Fradi
Profi szerződések
Bucsák Mihály (középpályás, 16 éves), Czéh Barnabás (támadó, 16 éves) és Kovács Márk (középpályás, 19 éves) is alá írta első profi szerződését a klubbal.
Légiósok
Áttörés Szoboszlai ügyében?
Szoboszlai Dominik komolyabb fizetésemelésről tárgyal a Liverpoollal, és sajtóhírek szerint jelentős előrelépés történt az egyeztetésekben.
Tovább az összes átigazoláshoz