Gianni De Biasi kedden bejelentette, hogy távozik az albán labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányi posztjáról a világbajnoki selejtezősorozat végén.
A G-csoportban a veretlen spanyolok és olaszok mögött az albánok a harmadik helyen állnak, és már nincs reális esélyük a továbbjutásra. Az olasz szakember kedden jelentette be döntését.
De Biasit 2011 decemberében nevezték ki, és az ő nevéhez fűződik az albán válogatott eddigi legnagyobb sikere, ugyanis irányításával az együttes kijutott a tavaly nyári franciaországi Európa-bajnokságra.
„Ez egy természetes folyamat. Mindennek van kezdete és vége. Itt az ideje, hogy új kihívásokat keressek" – mondta tiranai sajtótájékoztatóján az edző, aki nemzeti hősként távozik majd az országból. (MTI)
Átigazolások
Videoton
Ádám Martin érkezhet
Az nb1.hu-hoz hasonlóan a Csakfoci is úgy értesült, hogy van esély Ádám Martin Fehérvárra szerződésére.
Légiósok
Gazdag maradhat
Bár a Vancouver Whitecaps tárgyalt a Columbus Crew-val Gazdag Dániel átigazolásáról, az egyezkedések megakadtak, és úgy tűnik, klubja már inkább megtartaná a magyart.
Fradi
Bolíviai kiszemelt?
Külföldi hírek szerint az FTC is ajánlatot tett a 18 éves, bolíviai válogatott Moisés Paniaguáért (jelenleg Wydad). Az ulloi129.hu azonban úgy tudja, minden nem igaz.