A Dinamo Kijev labdarúgócsapata szerdán menesztette Aljakszandr Hackevics vezetőedzőt.
Az ukrán együttes honlapján kiemelte: a 45 éves fehérorosz trénerrel együtt a teljes szakmai stáb szerződését felbontják.
A Dinamo Kijev - soraiban a magyar válogatott védővel, Kádár Tamással - a Bajnokok Ligája-selejtező keddi harmadik fordulójában búcsúzott, miután a belga Club Brugge 4-3-as összesítéssel jobbnak bizonyult.
A kijeviek egymást követő harmadik évben nem tudtak felkerülni a BL-főtáblára, mindannyiszor a selejtező jelentette számukra a végállomást a legrangosabb európai kupasorozatban.
Hackevics 2017 nyarától irányította az ukrán együttest, amellyel - a Sahtar Donyeck árnyékában - bajnoki címet és Ukrán Kupát sem tudott nyerni. (MTI)
Átigazolások
ZTE
Szendrei komoly kérői
A Legia Varsó és a Ferencváros is érdeklődik a ZTE 26 éves középpályása, Szendrei Norbert iránt. (pilkanozna.pl)
DVSC
Afrikai tehetség érkezik?
A guineai Sainte Marie Academy egyik nagy tehetsége, a védekező középpályás N'fanly Camara nagyon közel áll ahhoz, hogy a DVSC játékosa legyen. (Africafoot)
Újpest
Simek Péter
Úgy tudjuk, Simek Péter Újpesten vállalhat munkát.