A magyar támadónak ez volt a harmadik találata dél-koreai együttesében.
Koszta Márk gólja is kellett ahhoz, hogy az Ulsan Hyundai legyőzze a Gyeongnam csapatát a Dél-koreai Kupában, a 2-0-s sikerrel a magyar játékos csapata bejutott a sorozat negyeddöntőjébe, ahol majd a Bucheon együttesével találkozik.
Kosztának ez volt a harmadik találata az Ulsanban, korábban az Ázsiai Bajnokok Ligájában talált be kétszer, a bajnokságban egyelőre nem volt eredményes.
Olvastad már?
Fradi: Top 10-es bajnokságból érkezhet Blazic utódja - magyar válogatott csapattársa is volt
A csakfoci.hu úgy értesült, hogy a Heraclesben játszó Mats Knoester az egyik legfőbb kiszemelt a védelem megerősítésére.
Elolvasom
Átigazolások
Kisvárda
Kérdéses a sorsuk
Kovács Marcell, Martin Chlumecky és Jasmin Mesanovic jövője kérdéses. A klubnak nincs hosszabbítási lehetősége, és a bizonytalan költségvetés miatt még nem tudnak tárgyalni velük. (NSO)
Szpari
Manner kapós lehet
A Csakfoci úgy tudja, a DVSC, az ETO és az Újpest is érdeklődhet a Szpari 21 éves középpályása, Manner Balázs iránt.
ETO
Csinger Márk
Több külföldi bajnokságból is érdeklődnek Csinger Márk iránt.