Óriási elismerésben részesült Kazahsztánban Kleinheisler László, aki az elmúlt évtized egyik legjobb játékosa lett az Asztanánál.
A szurkolók szavazatai alapján bekerült a klubtörténelem álomcsapatába a kazah élvonalbeli Asztanában játszó Kleinheisler László, 2017 nyarán igazolt a rekordbajnokhoz, ez idő alatt pedig 54 tétmeccsen két gólt lőtt és hat gólpasszt adott.
A voksolást a klub alapításának tizedik évfordulója alkalmából rendezték meg az Asztanánál, amely az elmúlt tíz év alatt öt idényt töltött a kazah első osztályban, a legutóbbi öt esztendőben pedig öt bajnoki címet és három kupát nyert.
A magyar válogatott középpályásra a voksolók közel 25 százaléka szavazott, ezzel a második helyen végzett a rangsorban a szerb Nemanja Makszimovics mögött.
Átigazolások
Újpest
Külföldi erősítés
A 18 éves belső középpályás, Cheick Diabaté hazájából, az elefántcsontparti másodosztályú Leader SC-től igazol Újpestre, a második csapathoz - írja a Lila Sector.
Magyar foci
Doll kispadra vágyik
A Magyarországon élő Thomas Doll alig várja, hogy új csapata legyen. Azt is elárulta, egy osztrák klubbal nemrégiben kapcsolatban állt.
Légiósok
Bőszét megvennék
A tavaly szeptemberben a DAC-tól a Comónak kölcsönadott Bősze Levente maradhat az olaszoknál, miután azok érvényesítenék vásárlási jogukat. (NSO)