Légiósok: Kalmár újra a legjobbak között – már nyolcadszor a forduló csapatában

Ismét elismerték a magyar középpályás teljesítményét, aki egy góllal és jó játékkal járult hozzá a DAC kiütéses győzelméhez.
Nyikes Zoltán 2019. április 17., szerda 12:16
Ismét elismerték a magyar középpályás teljesítményét, aki egy góllal és jó játékkal járult hozzá a DAC kiütéses győzelméhez.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. április 17., szerda 12:16

Honlapunkon is beszámoltunk arról az előző hétvégén, hogy a szlovák élvonalbeli DAC kiütéses győzelmet aratott idegenben, a Szered elleni 5-0-s sikerhez pedig egy góllal járult hozzá Kalmár Zsolt, akinek végül kezdőként 78 perc jutott.

A magyar középpályás teljesítményét ismét elismerték, és a most futó szezonban már nyolcadik alkalommal került be a forduló válogatottjába.

A dunaszerdahelyiektől további négy játékos, Eric Davis, Kristián Kostrna, Lukas Cmelik és Marko Divkovic is helyet kapott a legjobbak között.

A DAC a bajnokság playoff-szakaszában a második helyen áll három ponttal megelőzve a Zilinát, ám Kalmárék már nem előzhetnek, hiszen az előző hétvégén a Holman Dávid és Guzmics Richárd fémjelezte Slovan Bratislava matematikailag is bajnok lett. A felvidéki csapat amennyiben a második helyen zárja a pontvadászatot, akkor történelmi sikert ér el.

https://www.facebook.com/FortunaLigaSK/photos/pb.1466950383542741.-2207520000.1555494838./2313663988871372/?type=3&theater

Átigazolások
Anorthosis
Kiss Tamás
Az Anorthosis Famagusta 2027-ig meghosszabbította Kiss Tamás szerződését.
ZTE
Diogo Silva
A ZTE szerződtette Diogo Silvát, aki 2028 nyaráig szóló szerződést írt alá, egyéves hosszabbítási opcióval.
MTK Budapest
A Sparta Praha igazolt az MTK-tól
A cseh Sparta Praha kivásárolta a szerződéséből az MTK Budapest 18 éves védőjét, Vitályos Viktort, de a játékos a tavaszi idényben még a magyar klubot erősíti.
Tovább az összes átigazoláshoz