Bese Barnabás végig a pályán volt a francia másodosztályú Le Havre csapatában, amely egyik közvetlen riválisa, a Chateauroux ellen szerzett fontos három pontot (2-1). Lang Ádám csereként játszott Bukarestben.
Franciaország
Keddi 2-1-es győzelmével a már öt meccs óta veretlen Le Havre csak négypontos hátrányban van a playoff-ot érő helyen lévő csapatokhoz képest a Ligue 2-ben.
A jobb oldalon ismét nagy munkát végző, a védekezésben és a támadásokban is sok feladatot vállaló Bese Barnabás továbbra is alapembere csapatának, a 14. bajnokiján volt a pályán.
Románia
Lang Ádám a 84. percben állt be a címvédő kolozsvári CFR-be, amely a Dinamo Bukarest idegenbeli kiütésével (3-0) ötpontos növelte előnyét a táblázat élén.
Olaszország
Olvastad már?
Nagy Ádám győztes kupameccse, jöhet a Juventus - videó
3-0-ra győzött a Bologna a másodosztályú Crotone ellen, végig Nagy Ádámmal a soraiban. A sima sikerrel a nyolcaddöntőbe jutott a magyar válogatott középpályás klubja, ahol - várhatóan januárban - a Juventusszal találkoznak.
Elolvasom
Átigazolások
Kecskemét
Riválistól igazolnának
A csakfoci.hu információi szerint a Kecskeméti TE szeretné megszerezni Nyári Patrikot a Szentlőrinctől, ám a baranyai klub nem engedi el a 24 éves középpályást, akinek szerződése a nyáron jár le.
Kisvárda/BVSC
Most jöhet össze a váltás
Nyáron a Szeged nem tudott megegyezni Szőr Levente átigazolásáról a Kisvárdával. A Csakfoci úgy tudja, most a BVSC viheti a 24 éves játékost.
Vidi
Bobál távozott
Szerződést bontott Bobál Gergellyel a Fehérvár.