Légiósok: Bekerült a 15-szörös bajnokcsapat felnőtt keretébe a magyar támadó

Felkerült a török élvonalbeli Besiktas első csapatához Kalafat Álmos, a török-magyar állampolgársággal rendelkező szélső.
Csakfoci Admin 2020. október 13., kedd 15:22
Felkerült a török élvonalbeli Besiktas első csapatához Kalafat Álmos, a török-magyar állampolgársággal rendelkező szélső.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. október 13., kedd 15:22

Rendkívül jó idényt tudhatott maga mögött Kalafat Álmos, a Besiktas török-magyar állampolgársággal rendelkező utánpótlás-válogatott szélsője, aki az U19-eseknél összesen 27 tétmeccsen 12 gólt szerzett az előző kiírásban.

Teljesítményére a felnőttcsapat vezetőedzője, Sergen Yalcin is felfigyelt, így a török élvonalbeli Fatih Karagümrük ellen 5-2-re megnyert felkészülési mérkőzésen a 73. percben pályára léphetett.

Álmos Törökországban született, tíz éve az isztambuliakat erősíti, a Transfermarkt adatbázisa szerint 2022 nyaráig érvényes a szerződése a Besiktasnál.

Átigazolások
Légiósok
Pászka nyitott külföldre
A Csíkszeredát erősítő Pászka Lóránd így beszélt közeljövőjéről: "Szeretnék közel lenni a családomhoz, de ha a foci úgy adja, akkor nincs ellenemre a külföldi váltás sem." (fradi.hu)
Légiósok
Kovács céljai
Kovács Bendegúz következő célja, hogy az AZ második csapatában kezdő tudjon lenni, és minél többet eddzen a felnőttekkel. A hétvégén először került be az élvonalbeli együttes meccskeretébe. (NSO)
Légiósok
Sallai újabb kérői
Török sajtóhírek szerint Sallai Roland iránt egyre nagyobb az érdeklődés - már a Bundesligából is keresik.
Tovább az összes átigazoláshoz