Kiszivárgott: Itt van a 2018-as vb hivatalos labdája - fotó

A kiszivárgott képek alapján 50 évvel ezelőtti játékszer adja a jövő évi oroszországi világbajnokság hivatalos labdájának alapját.
admin 2017. október 27., péntek 14:52
A kiszivárgott képek alapján 50 évvel ezelőtti játékszer adja a jövő évi oroszországi világbajnokság hivatalos labdájának alapját.
Szerző: admin 2017. október 27., péntek 14:52
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Kiszivárgott a 2018-as oroszországi világbajnokság labdája, az Adidas Telstar 18. A játékszert eredetileg decemberben szerették volna bemutatni az érdeklődőknek, ám egyes képeken már most megtekinthetjük azt.

A játékszert a 60-as és 70-es években használt Adidas Telstar után nevezték el, külsejének célja pedig, hogy a játék hagyományait hangsúlyozza. A labda egyébként egy teljesen új panelt is kapott, melyet a dél-koreai U20-as világbajnokságon már teszteltek.

Átigazolások
Légiósok
Kocsis Finnországban
A finn élvonalbeli FF Jaro bejelentette a magyar védő, Kocsis Gergő szerződtetését.
Légiósok
Yaakobishvilit bemutatták
Bemutatták új klubjánál, a spanyol másodosztályú UD Almeríánál a Barcelonától - egyelőre kölcsönben - leigazolt magyar válogatott kapust, Yaakobishvili Áront.
Szpari
Új csatár érkezik?
Állítólag megvan a Nyíregyháza új csatára: Marko Regza érkezhet a Szparihoz.
Tovább az összes átigazoláshoz