Nagy szerencséje volt Iscónak, hogy megúszta a meccs utáni támadást.
A spanyol válogatott hétfő este 1-0-ra legyőzte Izraelt a vébé-selejtezők utolsó fordulójában. Bár a találkozó már tétnélküli volt, a lefújás után az események kis híján tragédiába torkolltak.
Hat izraeli drukker ugyanis a játéktérre ment, egyikük pedig magánakcióba lendült, és késsel támadt a spanyolok és a Real Madrid sztárjára, Iscóra. Szerencsére miközben megközelítette volna a labdarúgót, kiesett a kezéből a kés, így a biztonságiak még időben meg tudták őt állítani.


Átigazolások
Légiósok
Sallói klubot válthat
Úgy hírlik, Sallói Dániel elhagyja a Sporting Kansas City csapatát.
Szentlőrinc
Eszéki érkező
Az átigazolási időszak hajrájában is történt változás a Szentlőrinc keretében. A 19 esztendős Zeravica Marino kölcsönben érkezik a horvát első osztályú NK Osijek gárdájától a tavaszi szezonra.
Paks
Ketten is aláírtak
Silye Erikkel és Máté Csabával hosszabbítottak: a ballábas szélső további három, míg a fiatal középpályás további négy évre írt alá.