Kassainak megvan az új állása - hivatalos

Kassai Viktor lett a Bolgár Labdarúgó Szövetség játékvezetői bizottságának elnöke.
Privacsek András 2022. január 26., szerda 18:06
Kassai Viktor lett a Bolgár Labdarúgó Szövetség játékvezetői bizottságának elnöke.
Szerző: Privacsek András 2022. január 26., szerda 18:06
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A csakfoci.hu kedden számolt be róla, hogy Kassai Viktor lesz a bolgárok bírófőnöke. 

A bolgár szövetség (BFSZ) honlapjának szerdai beszámolója szerint másfél évre szóló szerződést írtak alá a 2011-es Bajnokok Ligája-döntő játékvezetőjével, aki ebben az időszakban Bulgáriában fog élni.

A testület alelnöke Kassai korábbi asszisztense, Ring György lett.

Kassai 1999-től bíráskodott a magyar élvonalban, a 322. NB I-es meccsével megdöntötte Szabó Zsolt rekordját, végül 323 találkozóval zárt. 2008-ban olimpiai, 2011-ben pedig BL-döntőt vezetett, utóbbi évben a labdarúgás történetével és statisztikáival foglalkozó nemzetközi szervezetnél (IFFHS) a legjobb bírónak választották.

Visszavonulása után az Orosz Labdarúgó Szövetség játékvezetői bizottságát vezette, de onnan tavaly szeptemberben távozott. (MTI)

Átigazolások
Egyiptom
Szpisljak irányít
Az egyiptomi másodosztályban szereplő Al Mansoura SC-nél bukkant fel az elmúlt évtizedekben hazánkban dolgozó Zoran Szpisljak.
Újpest
Újabb zalai kiszemelt
A csakfoci.hu információi szerint az Újpest nemcsak Szendrei Norbert iránt érdeklődik, hanem a Zalaegerszeg brazil támadója, Maxsuell Alegria is kiszemelt a Megyeri úton.
Honvéd
Új érkező
Marokkói középpályás érkezett Kispestre: Reda Eddarraj írt alá.
Tovább az összes átigazoláshoz