A 62. percig a pályán lévő Kalmár Zsolt gólpasszt adott a 29. percben a finn Pukkinak, ezzel a találattal vezetett a Bröndby a Lyngby elleni dán bajnoki rangadón, idegenben.
A felsőházi rájátszás vasárnapi találkozóján végül 2-1-re nyert a vendégcsapat (Pukki a második félidő közepén is betalált), így megerősítette második helyét a listavezető FC Köbenhavn mögött.
A két nagy rivális a jövő héten épp egymás ellen játszik majd, a Bröndby stadionjában.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Szpari
Igazolás és profi szerződés
Tarcsi Róbert az ETO-tól érkezett és profi szerződést kötött a Nyíregyházával, míg a saját nevelésű Czimer-Nyitrai Ádámmal szintén profi szerződést kötött a klub. (nyiregyhazaspartacus.hu)

Vasas
Korábbi csapatai vinnék Bereczet
Honlapunk úgy tudja, Berecz Zsombor három magyar klubnál merült fel: a Kazincbarcika, a Mezőkövesd és a Diósgyőr is szívesen látná a középpályást. Jelenleg a DVTK tűnik a legesélyesebbnek.

Videoton
NB Ii-es riválistól igazoltak
A Békéscsabától igazolt 19 éves balhátvéddel, Rostás Szilárddal erősítette meg keretét az NB II-es szezonra készülő Vidi.