Az orosz Magomed Agyijev lett a kazah labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya.
A 44 éves Magomed Agyijev játékosként a többi között az Anzsi Mahacskala és a Szpartak Moszkva futballistája volt, trénerként pedig legutóbb a Sahter Karagandi együttesét irányította, amellyel tavaly döntőbe jutott a Kazah Kupában.
Szerződtetésének részleteit, például a megállapodás időtartamát nem közölték.
A kazah válogatottat 2020-tól a tavalyi év végéig Talgat Bajszufinov irányította, idén márciusban pedig két mérkőzés erejéig Andrej Karpovics ült a kispadon. (MTI)
Átigazolások
Mönchengladbach
Tabakovic válthat
Bosnyák sajtóhírek szerint Haris Tabakovic felkeltette a Lille érdeklődését.
FC Winklarn
Ugrai Roland
Ugrai Roland idén télen csatlakozott FCU Winklarnhoz - derült ki az osztrák alsóbb osztályú klub Facebook-bejegyzéséből, miután a rutinos támadó súlyos térdsérülést szenvedett.
Fradi
Brazil kiszemelt?
Az azeri sajtó szerint az FTC a Qarabag 24 éves brazil védekező középpályását, Pedro Bicalhót szerződtetné a nyáron, de az Üllői129 úgy tudja, jelenleg nem aktuális az igazolás a klubnál.