twitter.com/InjuryTimeInd

Húsz meccs után leváltották a Fradi korábbi edzőjét - hivatalos

Véget ért az indiai kaland László Csaba számára, akivel a nyolcadik helyen végzett a bajnokságban a Chennaiyin.
Nyikes Zoltán 2021. április 13., kedd 15:12
twitter.com/InjuryTimeInd
Véget ért az indiai kaland László Csaba számára, akivel a nyolcadik helyen végzett a bajnokságban a Chennaiyin.
Szerző: Nyikes Zoltán 2021. április 13., kedd 15:12
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A hivatalos oldalán jelentette be az indiai első osztályú Chennaiyin FC,

hogy már nem László Csaba az együttes vezetőedzője, vele együtt pedig távozott a szakmai stábja is.

A kétszeres bajnokcsapat tavaly nyáron nevezte ki élére a magyar szakembert, akinek az irányításával a 8. helyen végzett a Chennaiyin a 11 csapatos bajnokságban, így a vezetők úgy döntöttek, hogy nem Lászlóékkal képzelik el a jövőt, hiszen a szezon előtt a rájátszás kiharcolása, tehát az első négybe kerülés volt a cél.

Korábban írtunk arról is, hogy nem mindennapi körülmények között zajlott az indiai élvonal előző szezonja, miután a koronavírus-járvány következtében az egész bajnokság, mintegy 2000 ember beköltözött egy buborékba Goában fél évre.

We would like to thank Csaba László, Admir Kozlic, Csaba Gábriš and Martin Raška for their contributions last season. We wish them the best for their future!

#AllInForChennaiyin

Közzétette: Chennaiyin FC – 2021. április 10., szombat

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz