Hivatalos: Bölöni vette át 20-szoros bajnokcsapat irányítását - ennyi lehet a fizetése

A jövőben Bölöni László irányítja a Panathinaikosz labdarúgócsapatának szakmai munkáját.
Csakfoci Admin 2020. október 19., hétfő 16:15
A jövőben Bölöni László irányítja a Panathinaikosz labdarúgócsapatának szakmai munkáját.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. október 19., hétfő 16:15
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az athéni klub hétfőn a honlapján jelentette be, hogy délutáni edzést már a 67 éves új vezetőedző tartja, a hivatalos bemutatóra pedig kedden kerül sor.

Kiemelték, hogy Bölöni játékosként BEK-et nyert a Steaua Bucuresti gárdájával 1986-ban, légióskodott Belgiumban és Franciaországban, míg a román válogatottban több mint száz alkalommal lépett pályára. Emlékeztettek, hogy 41 éves korától edzősködik, dolgozott egyebek mellett belga, francia, portugál és görög (PAOK) kluboknál, illetve irányította a román válogatottat.

Idén már két belga csapatnál (Royal Antwerp, Gent) is megfordult, legutóbbi állomáshelyén augusztusban írt alá, de három mérkőzés után, egy hónappal ezelőtt távozott.

A 20-szoros görög bajnok Panathinaikosz a most zajló bajnoki idényben négy mérkőzés után még nyeretlen, két döntetlennel és két vereséggel a 11. helyen áll a 14 csapatos mezőnyben

A görög gazzetta.gr sportoldal információja szerint Bölöni megbízatása 2022 nyaráig szól, éves fizetése pedig eléri 400 ezer eurót. (MTI)

Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Légiósok
Bősze Levente
Úgy tudjuk, Bősze Levente értékesítésével nagyot kaszált a DAC.
Légiósok
Szintet lépett a fiatal magyar
Az élvonalbeli Sarpsborg 08 bejelentette, hogy leigazolták a magyar U19-es válogatott ígéretes középpályását, Büki Szabolcsot.
Tovább az összes átigazoláshoz