Gyász: Edzés közben összeesett, majd elhunyt a fiatal, kolumbiai bajnok játékos

Edzés közben összeesett és meghalt Andrés Balanta, az argentin élvonalbeli Atlético Tucumán labdarúgója.
Póczik Dávid 2022. november 30., szerda 15:31
Edzés közben összeesett és meghalt Andrés Balanta, az argentin élvonalbeli Atlético Tucumán labdarúgója.
Szerző: Póczik Dávid 2022. november 30., szerda 15:31
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az Atlético Tucumán sajnálattal jelenti be a kolumbiai Andrés Balanta halálát

– írta a klub közösségi oldalán. Az argentin és a kolumbiai szövetség is megdöbbenését fejezte ki, egyben részvétét nyilvánította a 22 éves játékos családjának. A halál oka egyelőre nem ismert.

Balanta tavaly bajnoki címet szerzett a Deportivo Cali csapatával, többször szerepelt a korosztályos válogatottakban, tagja volt a 2019-es lengyelországi U20-as világbajnokságra nevezett kolumbiai együttesnek. Kölcsönben játszott az Atlético Tucumánban, amelyben hét meccsen lépett pályára.

Átigazolások
Olaszország
Costantinót kinevezték
Marco Rossi korábbi segítője, Giovanni Costantino (legutóbb Bishkek City) lett az U16-os olasz válogatott új szövetségi edzője.
Honvéd
Marad a fiatal
Három évvel meghosszabbította a szerződését a klub 17 éves támadója, Kovács Erik.
Zalaegerszegen folytatja
Tiago Peñalba
Tiago Peñalba magyarországi átigazolása után mintegy 500 millió argentin pesót kaphat korábbi klubja.
Tovább az összes átigazoláshoz