Fotó: facebook.com/ulsanfc

Gyári munkásként kezdte koreai karrierjét Ádám Martin - fotók, videó

A magyar válogatott csatárnak egyelőre a pályán kívül kell helytállnia dél-koreai klubjában.
Budai László 2022. július 27., szerda 14:21
Fotó: facebook.com/ulsanfc
A magyar válogatott csatárnak egyelőre a pályán kívül kell helytállnia dél-koreai klubjában.
Szerző: Budai László 2022. július 27., szerda 14:21
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Nem mindennapi fotózással kezdődött a koreai kaland Ádám Martinnak, az Ulsan Hyundai új igazolásának. Az előző szezon NB I-es gólkirályát - természetesen a névadó szponzor miatt - hajógyári munkásnak öltöztették be klubjánál, a termetes támadó pedig nem is mozgott ismeretlenül ebben az új közegben sem.

“Lehet, szakmát váltok” - mondta viccesen az Ulsan werkvideójában magyarul.

További fotók ITT

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz