Guzmics visszatért, Lavezzi betalált, a magyar védő csapata nagy bajban

Sérülése után újra pályán lehetett a magyar válogatott védő.
Budai László 2017. augusztus 5., szombat 16:45
Sérülése után újra pályán lehetett a magyar válogatott védő.
Szerző: Budai László 2017. augusztus 5., szombat 16:45
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Guzmics Richárd együttese, a Jenpien újabb vereséget szenvedett a kínai élvonalban. Ezúttal 3-0-ra kaptak ki a Hebei csapatától, amelynél a brazil Aloisio Santos duplázott, míg az argentin Ezequiel Lavezzi egy gólt szerzett.

A nemrégiben horrorsérülést szenvedő magyar válogatott védő ismét a pályán lehetett, végigjátszotta az összecsapást, amely után a Jenpien továbbra is az utolsó, és már hat pont választja el a bennmaradást jelentő 14. pozíciótól.

Átigazolások
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
Tovább az összes átigazoláshoz